WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Dinamik ve yenilikçi ekibiyle, güçlü makine – ekipman parkuruyla 13 yıldır tuğla sektöründe hizmet veren  Boyabat Bereket Tuğla, müşterilerinin ihtiyacı olan en uygun hizmetleri sunarak çözüm ortaklarına katkı sunmayı hedeflemektedir.

Sağlam Tuğla, Uygun Fiyat” ilkesiyle verdiği hizmetin ve kalitenin sürekliliğini arttıran Boyabat Bereket Tuğla’nın en temel misyonu; müşterilerinin isteklerini karşılayacak kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde sunmak ve zamanında teslim etmektir.

Boyabat Bereket Tuğla güçlü ekibiyle tuğla üretim ve teslim süreçlerine günümüz teknolojisini entegre etmektedir. 365 gün tuğla sevkiyatı ve sürekli yenilenen modern dağıtım filosu ile müşterilerinin gereksinimlerini hızlı şekilde sağlayarak sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir. Samsun, Giresun, Ordu, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu,Giresun, Bolu, Kocaeli, İzmit, Yalova, Bilecik, Bursa, İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa yakasına tuğla sevkiyatları yapılmaktadır.

Boyabat Bereket Tuğla sürekli kendini yenileyen, çevre duyarlılığı olan bir marka olarak, kalite ve uygun fiyat ilkesinden taviz vermeden, müşterileriyle güvene dayalı kalıcı ilişkiler geliştirme önceliği ile hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Boyabat Bereket Tuğla Samsun, Giresun, Ordu, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu,Giresun, Bolu, Kocaeli, İzmit, Yalova, Bilecik, Bursa, İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa yakasına tuğla sevkiyatları yapılmaktadır.

  • 0 (544) 764 94 62

  • 0 (541) 654 37 56

  • info@tuglaboyabat.com

  • Yenimahalle Hürriyet Cad No:33 Boyabat Sinop

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: 09:00 - 18:00 Arası